Hikayemiz
Anadolu, zeytinin doğduğu, ehlileştirildiği, ürün olarak ortaya çıkarıldığı ve ticaretinin yapıldığı bölgedir ve tüm dünyaya buradan yayılmıştır.

Anadolu'nun kadim medeniyetlerinin her birinin bir hikayesi vardır zeytinle ilgili. Bu güzel yarımada üzerinde yaşayanlar hayatlarının her noktasında zeytin ağacını, yaprağını, meyvesini ve meyvesinin yağını kullanmışlardır. Anadolulu zeytin ağacı , binyıllar boyunca yayıldığı coğrafyalarda daha fazla teveccüh görmüş, ve sağlık, bolluk ve afiyet dağıtmıştır.

Anadolu'nun yemek kültüründe zeytinin yeri diğer coğrafyalardan farklı olarak meyvesinin yoğun olarak tüketilmesidir. Dünyanın en iyi sofra zeytini Türkiye'de üretilir ve en çok da burada tüketilir. Sabah kahvaltısının ana yemeğidir siyah zeytin. Son yıllarda zeytinyağında da nitelikli ürünler için ciddi bir hareket başlamıştır Anadolu'da. İşte Anatolian Gold markamız da Anadolu zeytinyağını Premium segmentte dünyayla buluşturmak için yaratıldı.

Markamızı çalışırken, kurumsal kimliğimizi oluştururken kutsal Anadolu'nun tarihine, insanına, sanatına, dokusuna odaklandık. Şişemizi zarif, anaç ve asil Anadolu kadınıyla figürlendirdik. Etiketlerimizi, kataloglarımızı tezgahlarımızın binlerce yıllık motif mirasından seçtik.

ANATOLIAN GOLD, bu topraklar üzerinde yaşayan çalışkan insanların tüm dünyaya bir armağanıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.