İade / Ödeme / Garanti Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamız garantisi altındadır. Gıda grubuna ait tüm ürünler T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi mevzuatına uygun olarak üretilmiştir. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün kapağının açılması, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde geri iade edebilir ve ödediğiniz parayı geri talep edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerin kapağı açılmamış, ambalajı ve yeniden satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ler ile ilgili sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız ve onay almanız gerekmektedir Bu talebi takiben bizim belirttiğimiz kargo şirketi ile kargo ücreti ödemeden karşı ödemeli olarak ürünü bize ulaştırabilirsiniz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. (Özel istek ve talepler uyarınca üretilen; veya üzerinde değisiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi kozmetik, gıda, iç giyim, bikini, mayo ve her türlü kişisel bakım ürünü, DVD, VCD ve kasetler, bilgisayar ve kirtasiye sarf malzemeleri vb ürünler ambalajından çıkarıldığında iade hakkı kullanılamaz.)Ürünlerde değişim işlemi yapılmaz, iade prosedürü ile geri iade edebilir ve farklı bir ürün satın alabilirsiniz.


Ödeme Yöntemleri ve Ödeme İadeleri

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizi kredi kartı, banka kartı ve havale/EFT yöntemleri ile ödeyebilirsiniz. İade ettiğiniz siparişlerde "Ürün İade ve Değişim Koşulları" uygulandıktan sonra, 1-3 iş günü içerisinde kart ile yapılan ödemeler kartınıza, havale/EFT ile yapılan ödemeler aynı hesabınıza iadesi yapılır. Bankaların farklı uygulamaları gereği iade işlemlerinin hesabınızda gözükmesi 7 iş gününü bulabilir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.